See Haapsalu sall on üks mu enda kõige suurematest lemmikutest.
Kootud 2/32 lõngast. Ehtne, autentne Haapsalu sall.
Kudusin ta selle aasta (2010) Haapsalu salli päevadeks. Muster sai tehtud nii et ta kindlasti sisaldaks nii nupu kui ka ühest seitsme silmuse kudumist. Algse kirja leidsin oma vanast mustrikogust ja sättisin ta Haapsalu sallile sobivaks, lisasin nupumustri. Selline sai ta minu enda kiusamiseks, sest kipun nupu silmuseid kuduma seitsmeks silmuseks ja vastupidi, eriti kui samal ajal salliga mõni pitslina käsil.

Sellepärast siis saigi see sall nimeks Valge roos, et igal kirjakorral ikka okkad torkaks kui ma tähelepanematult taas vastupidi koon. Ja nad torkasid ikka mitmeid kordi kuna ma koon suhteliselt automaatselt, teleka vaatamise või suhtlemise taustaks.

Lasen nüüd piltidel meenutada kaunist suvepäeva Haapsalus:

 

Haapsalu salli päevadel olin väga liigutatud kui meistritele mu sallikiri silma oli hakanud ja Siiri Reimann ütles et kiri meenutab Haapsalu valge daami sümbolit, eriti kui seda natuke täiendada.
Samahästi võikski see sall olla “Valge Daam”
Lisan siia ka pildi millele on jäänud sall ja minu salliõpetaja, Meister Aime Edasi.Pildi autor Drex.VAATA SLAIDIESITLUST SELLE SALLI PILTIDEST

Väga ilusa roosikirjalise Haapsalu salli kudus ka sallimeister Pille Haapsalust, vaadake kindlasti!

10 Responses to Haapsalu sall: Valge roos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Updates
Archive
September 2021
M T W T F S S
« Nov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930