Minuga on alati nii- muljeid oh kui palju aga ei saa sõnagi kirja pandud.

Või ehk on hoopis nii et ei tea kust alustada. Juba hommikune päike andis aimu et tuleb ilus päev ja nii ta tuligi.

Rahvast oli päris palju ja jõudsime kohale just Haapsalu sallikudumise võistluse alguseks nii nagu oli plaanitudki et lähen hinges kaasa elama. Väga vahva oli kerakeste kimp mis laudadele viidi:

Võistlejaid jagus mitme laua taha:

From Haapsalu Shawl Day 2010

Palju õnne võitjatele! Kekatädi, Kuduv Koeraomanik ja Rees

Toimus Haapsalu salli ainetel tehtud kudumite demonstratsioon ja ehtsaid Haapsalu salle näitasid Isetegijate foorumi sallikudujad.

Seejärel esitati sallitantsu, rahvas oli vaimustuses ja sallid imelised:

Lisapilte leiab siit albumist
Huvitav oli vaadata ja näha palju ilusaid salle. Minu silma rõõmustas eriti üks sall mis oli tehtud ühekordsest maavillasest. Vanasti neid kootigi ka sellest lõngast, ja ega see nii väga lihtne ei olegi meie maavillast vormida peeneks Haapsalu salliks. Sall mida nägin, oli just selline, et alles ligidalt nähes hoomasid et see on tehtud ühekordsest maavillasest. Kui mul õnnestub leida pilt või link siis ma täiendan oma postitust. Hetkel ei ole jõudnud veel kõikide albumite pilte üle vaadata.
Õhtu jätkus Kuursaalis. Peale renoveerimist…. lihtsalt nii imeline, segunesid nii lapsepõlve mälestused kui miljööpildid. Ilm oli just selline natuke uduvines kuid meretuuline. Ka seest oli kuursaal imeline. Kindlasti läheme sinna uuesti niisamagi. Mereäärne jalutustee oma pinkide ja ilusate vaadetega. Kui ma elaks seal ligiduses siis ma vist kooks igal pealelõunal seal pinkidel istudes ja mereõhku nautides. Abikaasa ja tütar aitasid minu sallidest ka mõned pildid teha aga need juba teises postituses) ja hakkaski aeg juba õhtule jõudma. Tore oli kohtuda Isetegija foorumist tuttavate käsitöötegijatega, kook oli väga maitsev ja seltskond meeldiv!
Tore oli ja suured tänud Haapsalu Sallipäeva korraldajatele ja Haapsalu Meistritele selle toreda päeva eest!

2 Responses to Haapsalu salli päev 22.08.2010

  • Tõesti on, ma ka vaatasin huviga teiste albumeid!
    Suur tänu! Sallidest sain pildid küll aga mulle tundub et seekord esitlevad hoopis sallid Haapsalut :) Et niipidi;) Aga oli ju uus Kuursaal ja kõik muu nii ilus seal peale renoveerimist!

  • Väga mõnus on erinevaid ülevaateid lugeda ja päeva nii üha uuesti läbi elada. Ja see sallitantsu pildiseeria kärab lausa video ette, kui piisavalt ruttu pilte klõpsida!
    Oma sallidest oled ka ilusad pildid kätte saanud :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Updates
Archive
September 2021
M T W T F S S
« Nov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930