Kuidas läheb?

Juba jupp aega olen teadnud et kohe-kohe saabuvad taas õndsad ajad käsitöö tegemisega. Ja seda kuni 2014 aasta lõpuni, seega siis ees on aastajagu mõnusat ajaveetmist käsitööga. Alustasin blogi korrastamisega – kõik minu käsitööse puutuv on nüüd ainult siin lehel ühes kohas sest mitmete blogide käigushoidmine käiks mul ilmselgelt üle jõu.

Siin on kodulehe poolel veel palju palju teha, ja loodetavasti ka teen varsti algust.  Millega siis hetkel tegelen?  Nimelt sean sisse kudumise- ja õmblemise tuba. Kohe nii suur ettevõtmine?  Kohe üldsegi mitte, lihtsalt kuna meil ülakorrusel kaks vaba tuba ja kuna meil sel aastal ka pesakonda kutsikaid ei ole plaanitud siis natuke mööbeldamist annab kohe mõnusa käsitööpesakese mõõdud välja.  Kõik on uus septembrikuus – kõlab ju kenasti?

 

Olin juba ammu tahtnud kangad eraldi tuppa kolida, ja kudumisetuba on loodetavasti minu puhkehetkede ruum. Õmbluse poolele sai pandud kapid nii et tekkis nagu garderoob- kõik kappides ja kui 2014 aasta lõpul taas vaja pisikestele ruumi teha siis pole midagi vaja hakata välja kolima.  Lahtiseid riiuleid enam seal ei ole. Kui kõik valmis sätitud siis saab pilte ka.

Mis siis plaanis?  Tahaks suure mõnuga lapitööd teha, kõik selleks juba ammu olemas ja ootamas, välja arvatud õhukene vatiin, sest tahaks voodikatteid teha. Nii et mul on plaanis lapitõid hakata nikerdama: olen selles täiesti algaja seega võib ka nalja saada sellega.

Meie koertetuba ootab uusi tekstiile, väga mõnus on neid õmmelda- suured kangarullid ootamas ja alustan juba tuleval nädalal ja siis saab pilte ka. Praegu ei saa pilte siia panna sest suurte kanga- ja lõngavirnade tõttu pole vist piisavalt valgustki.

Lisaks on mul hirmus suur tahtmine natuke riideid õmmelda ning ka kududa. Õmblusetuba valmis küll enne ja siis seejärel hakkab üks lõngade tuulutamine ja ülevaatus. Ja siis muidugi: sallid, sokid, kindad ja ….. (selle viimase  aga kõikse üllatavama jätan kirja panemata, siis tasub siia tulevikus taas lugema tulla.

 

2 Responses to Kuidas läheb?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Archive
July 2020
M T W T F S S
« Nov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031