Traagiline vardakaotus

Mürinaga nutunurka kohe esimese asjana täna hommikul :(
Olin unustanud eile oma ainukesed KnitPro 3mm -25mm sallikudumisevardad koos suure lõngapooli ja poolelioleva pitsitööga suvaliselt diivaninurgale ja loomulikult oli koll käinud öösel seal laiutamas ning nüüd on 1 varras murdunud :cry:
Et need kollid ka alati kohe kera üles leiavad :evil:
Ei tea kas öösel jälle lõi välku ja müristas et mu lõngapooli varju ja sallivarraste vahele pidi pugema või?

Ma nutan natuke vahepeal enne kui edasi kirjutan.

Traagika seiseneb selles et Eestist seda numbrit varrast ju osta pole võimalik, USA’s suur valik aga neil 3mm ei müüda üleüldse, numeratsioon algab 3,5 mm’st. Euroopa KnitPro lehel aga sobivat internetipoodi suht võimatu välja sortida- kõik mis vaadanud olen on osutunud võimatuks, st toodet ostukorvi panna ei saa või üleüldse ei saa osta nende edasimüüjate kaudu.

Jaa, seda ma isegi ei unista et need täna kohe Tallinnas kusagil reaalajas osta oleks võimalik, sest täna linnasõit ees.

Traagika nr 2 seisneb selles et see oli mu ainus paar ja asenduseks ma bambust ega muud ei aktsepteeri kuna kas pole teravad otstest, pole otsas nuppusid, või on liiga pehmed, kõik sellised mul hetkel kodus olemas küll aga otsas juba pehmed või narmendavad, ei taha kätte võttagi veel vähem juurde osta. Eestis on KnitPro müügil küll aga pitsikudujale valik väga väike.

Masendav- ja niigi mul on igaks päevaks ainult loetud minutid kudumiseks, nüüd siis läheb veel mitu nädalat kui neid osta õnnestub ja lõpuks kohale saabuvad :(
Märkasin praegu mitmetes Saksa interneti poodides kirjed üleval et enne 3.juulit kaupa ei toimetatagi üldse kuhugile pühade tõttu :( Nii et asi veel hullem kui olla saab….

Kas keegi teaks kohta kust osta KnitPro Single Pin, 25 cm, 3mm Symphonie wood vardaid interneti kaudu ? Ma ei taha kuidagi alla anda…..

Ma ei tea mis ma endale nüüd karistuseks välja mõtlen et edaspidiseks eluks lõplikult meeles püsib et käsitöö käib KOTI SEES ja RIIULIS kohe kui see käest pannakse – ilmselt selle et jutu siia kirja panen, avalikult häbiposti.

10 Responses to Traagiline vardakaotus

 • Haa! Veimevakka ma tean küll, minu Prymid sealt kunagi ostetud saidki, ainult et ma ei teadnud et ta Käsitööjaamaks kasvas:)
  Kui Järve keskusesse satun siis tulen uudistama ka;)

 • Ai-ai :) Käsitööjaam on Järve Keskuse II korrusel (endine Veimevakk kasvas palju suuremaks) :)

 • Aet, suur tänu. Kuna ma juba jaanuarikuust saadik peast “kutsikas” siis ma olen ilmselt maha maganud sellise asja nagu Käsitööjaam??? Kõlab igatahes huvitavalt!!! Sest kui seal on neid vardaid siis on ilmselgelt tegu miskit sorti imejaamaga:)

 • Natuke hilja küll, aga Tallinnas Käsitööjaamas on 25 cm KnitPro vardad täiesti olemas :)

 • Nii tore kuulda, et lahenduse leidsid!

 • KK: Lõngamaanias ei ole SP mudelit ehk maakeeles pitsisalli vardaid sortimendis üldse olemaski, samuti ei ole neid Liannis kuhu Karnaluksi soovitusel hommikul kohe helistasin et jõuaksin ehk enne pühade algamist ära käia.Samuti vaatasin Hobipunkti.
  Aga lõpp hea kõik hea!

 • Suur tänu kõigile kes mu murele kaasa elasid!
  Monika: See oli esimene pood kuhu ma hommikul kel 8 internetis suundusin. Pole ise sealt varem tellinud aga olen palju kuulnud head sellest poest. Vardad olemas küll neil aga oli kiri üleval et enne 3 juulit nad pühade tõttu kaupa välja ei saada, seetõttu ka ei hakanud sealt tellima, ma ei taha 3 juulini+2 nädalat kudumisvõõrutuses olla:) Ja kui kisa ja hala kõige suurem siis ta ka abipakkujani jõuab, minu traagika sai õnneliku lõpu- vardad on juba postiga teel- Pärnust- minu sünnilinnast, Susa poest ! See on lausa imeline !!!!

 • Varda kaotus on valus. Vaata siia: http://www.bastelundhobbykiste.de/en/Knitting/Needles-Accessories/Straight-Needles/Symfonie-Holz-Langnadeln-30cm.html seal on vardad olemas, äkki saadavad nad ka Eestisse, olen neilt Saksamaale tellinud ja seni ilusti kätte saanud.

 • Ära nüüd end nii palju ka nahuta – meil kõigil juhtub. Eks selleks need äpardused ongi, et vigadest õppida. Loodan, et saad omale ruttu uued vardad ning kudulust läheb edasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Archive
July 2020
M T W T F S S
« Nov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031