Kirikinnaste kütkes vol. II

Mitmed kirikindad mida ma enne Jõulupühi siia postitada ei saanud kuna kingisaajad neid muidu ehk enne siin näha saaks, leiavad nüüd tee postitusse.

HALLISTE kirjaga kindad

Kasutasin 2/8 villast lõnga ja vardaid 1,75 mis selle lõngaga minu meelest kõige paremini sobivad. See kindakiri meeldib mulle endale kohe väga-väga.

Nii ja siit siis pikk rodu kindaid:

LIHULA kindakiri

Lihula kirjaga oli huvitav lugu. Mõtlesin et Läänemaa kiri ja märgin omale üles et päris huvitav oleks mõne sallimustrina kasutada.
Kui ma selle üles olin tähendanud, siis hakkas mulle tunduma et olen seda juba kunagi ammu kudunud. Kangesti tuttavlik tundus, ja täitsa tõsi- tegu õnnelehe kirjaga :)


NISSI
Nissi ämblikukiri mis must-valgena pigem lumehelbetena näib.

Pildistada ei olnud detsembri hämaratel päevadel just eriti lihtne ja kahjuks kaldnurga alt pildistamine natuke moonutab kinnaste kuju kuigi tegelikult on nad ikka ühtlased ja sirged. ma koon alati kahte kinnast korraga. Aga mulle endale see kiri meeldib väga ja kingi saajale meeldis ka.

 

 

 

 

 

 

 

RAPLAMAA

Ühed suuremat mõõtu meesterahva kindad. Seda mustrit oli mõnus kududa. Kindad on tumepruuni ja halliga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SANGASTE
Sangaste kindakiri (seda kirja on ka teistes kohtades esinenud) oli väga mõnus kududa, mulle see väga meeldis ja kindlasti koon veel, kuigi selle tumesinise ja valgega see jäi natuke dramaatiline ja pilt ei näita ka selle mustri ilu kahjuks eriti hästi aga kahjuks uut pilti hetkel teha ei saa ka;)

Ma ei tea pead anda et selleks talveks kindakudumisega ühel pool olen. Hetkel on mul käsil suhteliselt käsitöövaba kuu ja ilmselt ka veebruar samas stiilis :)

14 Responses to Kirikinnaste kütkes vol. II

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Archive
September 2020
M T W T F S S
« Nov    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930